5 порад, як очистити лобове скло автомобіля від льодової кірки

1Якщо в авто, яке маєте, відсутній вбудований нагрівач скла, ці поради можуть вам допомогти в морозні дні, повідомляють podrobnosti. ua.

1. Не намагайтеся видалити лід будь-якою ціною: скло просто подряпати, і результат вашої надмірної старанності залишиться вам на довгу пам’ять у вигляді ореолів перед очима при їзді в нічний час. Використовуйте скребок з гумовим «лезом» — такий менше пошкоджує скло.

2. Заздалегідь купіть разморажувач в упаковці з розпилювачем. Днів з обмерзанням в Україні не так вже й багато, вам може вистачити одного флакона на сезон.  Зрештою підійде горілка чи іншої міцний алкогольний напій.

3. Підійшовши до машини, насамперед заведіть двигун і включіть обігрівач на повну потужність, направивши всі потоки повітря на лобове скло. Нагрівання скла зсередини — найвірніший спосіб видалити лід будь-якої товщини. Правда, спосіб цей не найшвидший, тому паралельно застосовуйте і іншу методику.

4. Розчистіть невелику частину вікна трохи вище напрямку погляду водія. Щедро окропіть звільнене скло розморожувачем — так, щоб рідина стікала по склу вниз. Поступово проникаючи між склом і кіркою льоду, препарат дасть вам можливість зривати  лід пластами. Якщо кірка не надто товста спробуйте розділяти лід на ділянки: позбавлений зв’язку зі склом завдяки рідини або тепла з салону (пічка працює!), Він почне зміщуватися по склу — видаляти його можна буде цілими фрагментами.

5. Якщо рідини-розморожувача немає, очищення лобового скла автомобіля від льоду скребком повинне починатися звідти, де шар льоду найтонший. Зазвичай це сторона автомобіля, звернена на парковці до будівлі, а також — зона «відпочинку» двірників внизу скла, яка прогрівається обігрівачем салону в першу чергу.

 


 

 

 

Мітки: ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook