400 солдатів-контрактників із Дагестану загинули під час боїв на Донбасі

1Близько 400 солдатів-контрактників армії РФ із республіки Дагестан загинули в Україні під час бойових дій на Донбасі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив мешканець м. Хасаврют республіки Дагестан Расул Абу Асад.

«Ви ніколи не повірите. Я теж не повірив би, якби хтось інший розказав би. Понад 400 контрактників дагестанців вбито в Україні.

224 людини привезли кілька днів тому в Дагестан. 200 осіб з тих, хто в Шалі служив, 70 в Ханкалі. У багатьох психіка поїхала. Один батько поїхав забрати сина. Коли побачив сина — на місці помер. Багато тих, хто під трибунал пішли. Відчуття що вони через м’ясорубку пройшли», — написав Расул.

Разом із тим Муфтій УММА у Донецьку Саід Ісмагілов зазначив, що з до мечеті ніхто не звертався, хоча про те, що на Донбасі є дагестанці, він знає.

«Не віриться, що так багато. Занадто багато. Хоча дагестанців бачив в Донецьку. Жителі підтверджують загибель де однієї людини, де чотирьох, де двадцяти. Але щоб більше чотирьохсот ….Тим часом до мечеті ніхто не звертався і загиблих дагестанців не приносили. Мабуть, вивозять не здійснюючи жодного ритуалу, і далі вже проводять похоронні обряди у себе», зазначив С.Ісмагілов.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook