4 грудня розпочнеться виплата пенсій у підвищених розмірах, — Королевська

королевськаВ Україні розпочато фінансування пенсійних виплат за грудень. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. На ці потреби вже направлено 536,1 млн. грн.

«За оперативними даними Пенсійного фонду, станом на 2 грудня профінансовано 536,1 млн. грн. Це дозволить вже 4 грудня, як це і передбачено поденним графіком, розпочати виплату пенсій. Загалом же протягом місяця буде виплачено 21,4 млрд. грн.», — сказала вона.

Наталія Королевська наголосила, що в цілому система соціального забезпечення працює в штатному режимі. «Наше завдання, щоб кожна людина, яка потребує допомоги та підтримки, одержала їх», — сказала вона.

Міністр нагадала, що з 1 грудня відповідно до Закону «Про державний бюджет України на 2013 рік» підвищено прожитковий мінімуму. У зв’язку з цим було переглянуто розміри пенсійних виплат.

«Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, а отже і мінімальну пенсію, підвищено з 894 грн. до 949 гривень. Таким чином, буде збільшено пенсіонерам розміри пенсій, пенсії за особливі заслуги, а також надбавки, підвищення, додаткові пенсії та інші виплати, розмір яких обчислюється виходячи із розміру прожиткового мінімуму. Всі перерахунки проведено в автоматичному режимі, і 4 грудня розпочнеться виплата пенсій у підвищених розмірах», — зазначила Наталія Королевська.

За 11 місяців 2013 року на виплату пенсій направлено 228,6 млрд. грн., що на 15,8 млрд. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Джерело -прес-служба Міністерства соціальної політики.

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook