300 тисяч працівників Ахметова: «Ми, як усі українці, прагнемо до створення нової країни»

Пікет під квартирою Ахметова у Лондоні у грудні 2013 року із закликом, аби Ахметов підтримав Україну, а не Януковича. Фото - censor.net.ua

Пікет під квартирою Ахметова у Лондоні у грудні 2013 року із закликом, аби Ахметов підтримав Україну, а не Януковича. Фото — censor.net.ua

Працівники компанії Рината Ахметова заявили про підтримку нової влади в Україні. Про це й деться у заяві компанії СКМ, розміщеній на її сайті.

Від імені трьохсоттисячного трудового колективу заяву підписав Генеральний директор СКМ Олег Попов. Про позицію Рината Ахметова у заяві – жодного слова.

Читайте також. Опозиції треба домовлятися з групами Ахметова, Фірташа і Льовочкіна у ВР, а не з Януковичем,– аналітик зі США

Нагадаємо, до групи «СКМ» входять найбільші в Україні гірничо-металургійних холдинг «Метінвест» і енергохолдинг ДТЕК, банки ПУМБ і «Ренесанс -Капітал», телекомгруппа Vega, Медіа група «Україна» і видавничий холдинг «Сьогодні Мультимедіа» та ін.

Подаємо текст заяви повністю:

Заява Компанії СКМ

Події останніх трьох місяців стали найтрагічнішою сторінкою історії України. Разом з усією країною ми сумуємо за загиблими і висловлюємо глибоке співчуття їхнім рідним і близьким.

Читайте також. У клубі Ахметова погрожують репресіями ультрас, які підтримують Євромайдан

Ми – це 300 тисяч працівників Групи СКМ. Принципами нашої роботи завжди були та залишаються професіоналізм, прозорість і відданість демократичним цінностям. Ми хочемо жити та працювати в сильній, незалежній, єдиній Україні, із сильною економікою.

У нашій країні вже розпочалися політичні перетворення, призначено дострокові президентські вибори. Ці зміни відбуваються в умовах складної економічної ситуації. Найближчим часом від стабільності економіки України буде буквально залежати її майбутнє.

Читайте також. Головний фінансист Партії регіонів закликав припинити кровопролиття

Наші підприємства працювали, незважаючи на політичну кризу в країні. Що ми можемо, повинні й будемо робити для України саме сьогодні? Насамперед – виконувати свої зобов’язання перед суспільством: забезпечувати стабільну роботу підприємств, сплату податків до бюджетів усіх рівнів, своєчасну виплату зарплат співробітникам. Це допоможе країні пройти через період політичної нестабільності та переналаштування всіх гілок влади, а державі – виконувати соціальні зобов’язання перед громадянами. Це допоможе Україні рухатися вперед, допоможе всім нам реалізувати її потенціал в сучасному світі.

Читайте також. Пінчуку, Ахметову, Коломойському треба звикати не паратизувати на економіці, – банкір

Ми віримо: потенціал України величезний. Ми, як усі українці, прагнемо до створення нової країни. У якій буде встановлено демократію і верховенство права, що забезпечують захист власності, вільну конкуренцію і соціальний захист.

Для цього необхідні:

реформи,

впровадження ефективних механізмів державного управління,

істотне розширення повноважень місцевих органів управління,

підвищення прозорості та підзвітності влади громадянському суспільству.

Компанія СКМ готова до впровадження нової системи координат і до роботи в ній. Ми будемо сприяти всіма доступними способами досягненню визначених цілей заради процвітання України.

Олег Попов,
Генеральний директор СКМ

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook