«26 жовтня ми обиратимемо право на вільне, заможне життя нас і наших дітей» — Василь Хомінець

golovaДо дочасних виборів – усього кілька днів, а ще далеко не кожен тернополянин визначився у виборі – за кого голосувати. Більше того, дехто навіть наміру не має йти на дільницю.

Так не має бути, адже кожен повинен відчувати свою відповідальність за крок, що може вплинути на все майбутнє нашої країни. Такої думки, зокрема, – голова Тернопільської обласної ради Василь Хомінець. Аби активізувати виборців і вплинути на членів виборчих комісій, очільник зробив окреме звернення.

Читайте також. “Вибори-2014″: перелік партій, які ввели до списків від одного до трьох тернополян

Подаємо текст, оприлюднений на сайті обласної ради 21 жовтня:

«Звернення голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця до жителів Тернопільської області

Шановні краяни!

Наступної неділі, 26 жовтня, ми – громадяни України підтверджуватимемо свою громадянську позицію. Цей день покаже, чи в дійсності ми хочемо змінити нашу державу – побудувати нову, демократичну, по-справжньому українську Україну, а отже чи не на марно віддали свої життя Герої Небесної Сотні, чи не дарма вмирають кращі сини нашого народу, захищаючи суверенітет та цілісність України. Переконаний, що тернополяни підтвердять свій демократичний, громадянський, національний, врешті решт — цивілізаційний вибір на виборчих дільницях.

Читайте також. “Вибори-2014″: чому 12 партій “не люблять” тернополян (Відео)

Тож закликаю прийти та проголосувати усіх жителів області. Проголосувати своїм розумом та сумлінням. Вірю, що у жодному разі не траплятимуться ганебні випадки продажу та купівлі голосів, як і будь-яких інших маніпуляцій.

Також звертаюся до членів виборчих дільниць! Незважаючи на кандидата, якого ви представляєте, ваш обов’язок перед громадою Тернопілля – забезпечити повноцінну роботу дільниць і дати можливість усім виборцям здійснити своє громадянське право – проголосувати!

Дорогі тернополяни!

Пам’ятаймо, що Україна – парламентсько-президентська республіка. Тому 26 жовтня ми обиратимемо не просто Верховну Раду України, ми обиратимемо право на вільне, щасливе, заможне життя нас та наших дітей! Тож дійте так, щоб у жодній мірі не жалкувати і не соромитись за свій вибір!».

Софія Левицька

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook