25 грудня Галицький камерний оркестр запрошує на «Вечір новорічної та різдвяної музики» у Тернополі

Арівне фото

Арівне фото

Вже майже десять років поспіль у день католицького Різдва у виконанні колективу звучать європейські різдвяні гімни, галицькі колядки та популярні новорічні мелодії.

25 грудня Муніципальний Галицький камерний оркестр для свого традиційного концерту, що відбудеться в Українському Домі «Перемога» у Тернополі, приготував програму із назвою «Вечір новорічної та різдвяної музики».

За словами художнього керівника і диригента колективу, народного артиста України Василя Феленчака, у концерті звучатимуть улюблені мелодії, як от «Десь у моїй пам’яті» з кінофільму «Один вдома», естрадні мотиви, що знайдуть відображення у композиціях «Happy New Year» з репертуару «АВВА» та «Let it snow», яку виконував Френк Сінатра. Не обійдеться і без улюблених різдвяних творів, таких як «Тиха ніч», «Щедрик» та українських колядок, які виконає разом з оркестром вокальний гурт «Пшеничне перевесло».

Ще раз про швидкоплинність часу та особливості Різдва нагадають твори Едварда Пола та Джорджа Вайла «Це найчудовіший час у році» та «Ритмічні спалахи Різдва» Брайана Белмаджеса.

Особливими родзинками програми стануть у програмі джазова балада «Moon river» Генрі Манчіні, вальс із балету «Спляча красуня» Петра Чайковського, мелодія із голлівудського фільму «Попелюшка», тема із диснеївського мультфільму «Піноккіо».

Вечір різдвяної та новорічної музики відбудеться 25 грудня, у вівторок, в Українському Домі «Перемога» о 17 годині.

Квитки можна придбати в касі Українського дому «Перемога» (тел. 52-15-00). Телефони для довідок: +38-066-114-86-34, +38-096-320-00-73.

Джерело — сайт Тернопільської міськради

ф1

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook