23 команди школярів із Черкащини обороняли кордон разом із військовими (Відео)

фото: 5 канал

фото: 5 канал

Уже сьомий рік на Черкащині проходять змагання  серед учнів, які найкраще показали себе у шкільному предметі «Захист Вітчизни».

На один день стали прикордонниками дві сотні школярів.
Вони вчилися виконувати завдання, які щодня постають перед військовими на кордоні – стріляти, розбирати зброю та освоювали ази слідопитства, інформує 5 канал.
Переймали досвід професіоналів та змагалися за звання «юні друзі прикордонників» у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України.

«Навчальні збори ми проходимо в лісі, ночуємо там, кашу варимо, окопи риємо, стріляємо. Вони у нас загартовані», – переконує вчитель «Захисту вітчизни» Петро Скригун.

«Після того як вони закінчать школу – більшість піде служити у Збройних силах України, в Держприкордонслужбі, Нацгвардії і ті навички – і виконання стройових рухів на місці, практичне заняття стрільби на місці, збірка-розбірка зброї, воно їм допоможе надалі», – наголошує Валерій Хіміч, заступник начальника головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби ім. генерал-майора Ігоря Момота.

Переможці змагань отримають звання «юних друзів прикордонників».

Подробиці — у сюжеті журналістів 5 каналу Яни Лимаренко і Вячеслава Ромодана:

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook