20 фактів про фастфуд, які приховує Mcdonald’s

emi53TYФастфуд у всьому світі стає все популярнішим, але наскільки він безпечний?

Іноді для того, щоб збільшити прибуток, ресторани швидкого харчування йдуть на певні компроміси. І ці компроміси неминуче позначаться на вашому здоров’ї.

Пропонуємо ознайомитися з 20 цікавими фактами про ресторани швидкого харчування, які, можливо, змусять вас рідше заходити за гамбургером.

1. Картопля фрі майже ніколи не буває свіжою. А щоб це приховати, у ресторанах, де продають фастфуд, її роблять дуже солоною. Замовляйте фрі без солі — якщо треба, посолити його, ви завжди зможете самостійно. Так ви позбавите себе від ризику з’їсти «древню» картоплю.

2. Більшість салатів в Mcdonald’s і в інших подібних закладах мають ту ж калорійність, що і гамбургери.

3. У багатьох західних ресторанах мереж Mcdonald’s, Burger King, KFC та ін. дають можливість самим наливати собі газовану воду. Скільки влізе. Ось тільки дослідження показують, що на самих апаратах в половині випадків бувають фекальні бактерії. Не всі люди так ретельно миють руки в туалеті, як ви.

4. Mcdonald’s — найбільший покупець яловичини, свинини та картоплі у світі та другий за величиною замовник курячого м’яса. Їх потреба в картоплі фрі становить 7,5% від всього картопляного врожаю Америки.

5. Ресторани швидкого харчування викидають величезну кількість зіпсованої їжі кожну ніч.

6. Ресторани однієї мережі можуть дотримуватися абсолютно різних стандартів якості. Це більшою мірою залежить від менеджерів конкретного закладу, а не від франшизи.

7. Всі працівники цих закладів мають носити рукавички під час приготування їжі. Але більшість з них це правило порушує.

Читайте також. Фастфуд може викликати втрату пам’яті

8. В 1970 році в світі на фаст-фуд люди витратили $6 млрд. Сьогодні ця цифра зросла до $200 млрд у рік. За останні 20 років кількість дітей у світі, які мають зайву вагу, збільшилася майже в три рази.

9. Безалкогольні напої, які ви купуєте в таких ресторанах, продаються з середньою націнкою в 1200%. Стакан напою, який вам можуть продавати за долар, коштує всього пару копійок. Тому сумарний прибуток від реалізації прохолодних напоїв в мережах ресторанів швидкого харчування зазвичай набагато більше, ніж власне від торгівлі бутербродами.

10. Не купуйте молочні коктейлі. Деякі з них можуть містити до 50 різних хімічних речовин.

11. Більшість виробників газованих напоїв використовують в якості підсолоджувача не дорогий цукор, а дешевий кукурудзяний сироп. І звикають до нього швидше ніж до цукру.

12. Один гамбургер може містити м’ясо більше сотні різних корів.

13. У Далласі є ресторан швидкого харчування, який позиціонує себе як найбільш шкідливе у світі. Його назва — Heart Attack Grill — перекладається як «Гриль-бар серцевого нападу».

Головний пункт меню тут — 900-грамовий бургер Quadruple Bypass Burger, енергетична цінність якого дорівнює 8000 ккал. А питний крем ButterFat Shake, як написано в меню, що містить рекордну у світі кількість холестерину. Офіціантки закладу ходять в уніформі медсестер зі стетоскопами, а тим, хто замовив великий бургер, надається право покататися в інвалідному кріслі.

14. У 2006 році McDonalds змінив форму стаканчиків для морозива McFlurry під тиском активістів із захисту їжаків. Справа в тому, що їжаки, злизуючи залишки морозива в викинутих стаканчиках, іноді засовували голову всередину, а назад висунути не могли і вмирали від голоду. Отвір у кришці стаканчика було зменшено, щоб іжаки не змогли більше попастися в пастку.

15. Щомісяця до 90% всіх дітей США хоча б один раз відвідують ресторани мережі Mcdonald’s.

16. Ожиріння стоїть на другому місці причин передчасної смерті після паління на території США.

17. Перша друкована згадка про гамбургер з’явилося в Los Angeles Times в 1894 році.

18. Коли Mcdonald’s відкрив свою точку в Кувейті відразу ж після Війни в Затоці, черга автомобілів, яка вишикувалася  досягала 11 кілометрів.

19. Так як в Mcdonald’s спочатку не хотіли, щоб відвідувачі залишалися в закладі надовго, тут майже відразу відмовилися від усіх видів розважальних автоматів. Незручні стільці для відвідувачів тут теж з’явилися не випадково, а свідомо.

20. З поваги до індуїстської релігії в Індії не подають гамбургери, а в Німеччині в Mcdonald’s продається пиво.

Джерело: lifter

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook