Де найбільше в світі живе нобелівських геніїв (Інфографіка)

384549603

США є лідером з отримання нобелів

Як повелося з 1901-го року, перший тиждень жовтня закріпився за присудженням Нобелівських премій. В народі ці дні вже називають «нобелівським тижнем».

Журналісти вирішили підрахувати, яка з країн отримала найбільше премій протягом століття.

Виявилося, що найбільше «Нобелів» було присуджено США в різних галузях (254). Другу сходинку посіла Великобританія (99), а на третьому місці влаштувалася Німеччина (98). Всього ж було вручено 876 премій.

Як відомо, Нобелівська премія – одна з найпрестижніших у світі. Нобелівська премія присуджується щорічно за досягнення у фізиці, хімії, медицині та фізіології, економіці, літературі, а також за внесок у захист миру.

Сума премії змінюється залежно від доходів Нобелівського фонду. Вона була заснована згідно із заповітом шведського підприємця, винахідника та філантропа Альфреда Бернарда Нобеля, який винайшов динаміт.

Читайте також. Цирк! Путіна висунули на Нобелівську премію

Весь свій статок (близько 31,5 млн шведських крон) він призначив на фінансування міжнародної премії. Згідно з його волею, річний прибуток від цієї спадщини має ділитися на 5 рівних частин між особами, які попереднього року найбільше прислужилися людству в різних галузях діяльності.

Джерело: ТСН

 


 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook