Президент АППУ: Пропозиції бізнесу щодо вдосконалення податкової системи влада викинула у смітник (Фото, Відео)

матійчик«Суспільство втомилось чекати реформ, треба діяти і першими є питання боротьби з корупцією та проведення судово-правової реформи», — про це заявив Президент Асоціації платників податків України  Василь Матійчик під час Інформаційно-навчального форуму, що відбувся 2 жовтня у місті Львові за участі керівництва організації та активу територіальних відділень АППУ західного регіону.

Метою такого заходу було налагодження тісних комунікативних зв’язків між Радами територіальних відділень та активними членами Асоціації, інформування про роботу, яка проводиться АППУ в частині захисту прав платників податків та стратегію розвитку організації, пошук шляхів вирішення проблем  бізнесу західного регіону.

У Форумі прийняло участь більше 90 учасників з Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей. Це представники великого, середнього та малого бізнесу, але всіх їх хвилює питання податкових реформ.

В своєму вітальному слові учасникам Форуму Президент Асоціації Василь Матійчик подякував всім за активну участь в житті Асоціації і не байдужість до долі країни, спонукав бізнес бути стійким в своїх переконаннях, щоб ми разом змогли довести наші переконання владі.

«Ми зараз, як і вся країна, переживаємо непрості часи. І власне це в більшій мірі і викликало необхідність нашої сьогоднішньої зустрічі», — розпочав свій виступ президент Асоціації Василь Матійчик.

«Із сумом констатую, що на жаль триває війна. І це беззаперечно впливає на всіх нас: на українське суспільство, на бізнес, на платників податків і власне на нашу організацію безпосередньо. І догадуємось, що не дуже добре впливає. Ми хочемо міняти ситуацію. Ми пропонуємо суспільству і українській владі переходити від слів до діла. Ми пропонуємо братися до справ. Час війни  — це не той час, коли неможливо робити реформи, а коли необхідно робити реформи. Держава не має жодної можливості на своє майбутнє, якщо вона не проведе реформи», — продовжив Василь Матійчик.

За словами президента Асоціації Василь Матійчик український уряд запропонував уже реформи, зокрема і в сфері податків,  та на жаль запропонував це неправильно, бо сьогодні уряд знайшов своє бачення, а завтра вніс до парламенту.

В заключному слові Президент Асоціації розповів про стратегічні завдання Асоціації та підготовку до проведення 2-го етапу ІХ З’їзду ВГО АППУ.  Василь Матійчик відзначив участь фахівців Генеральної дирекції Асоціації в дорадчих органах при державних органах влади, про участь у робочих групах по вдосконаленню податкового законодавства, але всі напрацювання пішли у «смітник», це дуже обурює і таке ставлення влади до бізнесу спонукає до рішучих дій. Матійчик наголосив, що суспільство втомилось чекати реформ, треба діяти і першими є питання боротьби з корупцією та проведення судово-правової реформи.

Про виклики та несподіванки євроінтеграції української економіки доповів викладач Київської Школи Економіки, професор у галузі корпоративних та персональних фінансів Михайло Колісник.

У форумі взяла участь і тернопільська делегація. Рада територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області відвідала форум у складі 12 чоловік. Зокрема, участь в обговоренні питань щодо реформування податкової системи України взяли голова Ради Ігор Дутка, директор ТОВ «Західсир» Андрій Гарбера, директор ВО «Зернопереробка» Іван Іскерський, партнер консалтингової компанії «Капітал» Роман Суслов, юрист ТВ ВГО АППУ в Тернопільській області Ольга Мазаєва та інші. Виступив на форумі і голова Ради ТВ  ВГО “Асоціація платників податків України” в Тернопільській області Ігор Дутка. «Нашим підприємцям потрібно давати більше інформації як працювати, як оформляти документи. До нас на сьогоднішній день звертаються дуже багато людей, але уже в тому випадку, коли до них прийшла податкова інспекція, зробила перевірку і  склала акт «, — розповів Ігор Дутка.

«Треба думати не тільки про тих діючих платників податків, які є на сьогоднішній день, але й формувати культуру сплати податків серед молоді», — доповнив партнер консалтингової компанії «Капітал» Роман Суслов.

Наприкінці засідання члени Правління окреслили ряд першочергових завдань, які стоять перед Асоціацією задля подальшої ефективної роботи організації.

 

 


 

 

 

Мітки: , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook