30 млн грн вивела в офшор група компаній, яка торгувала в Україні російською продукцією (Фото)

Аби приховати, що товар з Росії, імпортери перерєстрували підприємства в офшорах.

Цю групу компаній в Україні виявила СБУ.

Як повідомляє прес-центр відомства, при обшуках знайдені речові докази, що чітко підтверджують незаконність діяльності російських бізнесменів в Україні.

ф1ф2

Протиправну схему виведення понад тридцяти мільйонів гривень готівки за кордон групою компаній-імпортерів чаю та кави викрила у Києві Служба безпеки України.

Щоб обійти заборону на ввезення в Україну товарів з РФ (обмеження на поставки кави та чаю становлять не більше трьох кілограмів) та приховати факт приналежності до російської бізнес-структури, зловмисники перереєстрували свої фірми на закордонну офшорну компанію. Тому товари, які були вироблені в Росії, завозилися в країну під прикриттям іноземного підприємства, що не підпадає під санкції.

Отримані в результаті протиправної схеми гроші зловмисники виводили у «тіньовий» обіг, а потім на закордонні рахунки.

Співробітники СБУ провели обшуки у центральному офісі компаній у Святошинському районі столиці, складських приміщеннях у Васильківському та Броварському районах Київщини, за місцями проживання директора компанії (громадянина РФ) та одного з учасників оборудки, який за дорученням знімав готівку з банківських рахунків.

Правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, що підтверджує обготівковування коштів у банку, перереєстрацію російських фірм за кордоном та перерахування на них коштів у вигляді дивідендів, зразки хімічних добавок для ароматизації чайної і кавової продукції, комп’ютерну техніку.

Невідкладні слідчі дії тривають.

ф3

 

 

 

 

 

Мітки: , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook