12 автоматів і 46 табельних ПМ — начальник міськвідділу МВС наказав віддати зброю бойовикам

МВСЗа це екс-міліціонеру загрожує 15 років позбавлення волі.

Слідчим відділом прокуратури Донецької області до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно колишнього начальника одного з міських відділів ГУ МВС України у Донецькій області, який обвинувачується у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч. 1 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень) КК України. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Так, слідством встановлено, що у квітні поточного року начальник міськвідділу міліції надав своїм підлеглим наказ про передачу бойовикам терористичної організації «ДНР» усієї вогнепальної зброї та боєприпасів, які перебувала у відділку. Таким чином керівник міліції озброїв загарбників 12 автоматами «АКСУ» та 46 табельними пістолетами «ПМ», а також наказав передати до них боєприпаси у кількості 1216 набоїв.

Крім того, на нараді з особовим складом у актовій залі, начальник міліції представив вже роззброєним підлеглим представника терористичної організації «ДНР» та вказав співробітникам на необхідність у подальшому співпрацювати та погоджувати з ним усі свої дії.

Державне обвинувачення, яке в суді буде підтримувати прокуратура Донецької області, наполягатиме на максимальній мірі покарання для колишнього правоохоронця, у вигляді 15 років позбавлення волі.

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook