100-літній рубіж Союзу українок

3«У червні цього року розпочинаються масштабні заходи (з‘їзди, наради, дискусійні клуби і т. д.) не тільки заради перегляду пройденого шляху, а й для вшанування тих, які його пройшли» — це рядки із звернення координаційної ради Тернопільського обласного Союзу Українок та його проводу. Ця громадська організація допомагає українці зрозуміти її відповідальність перед народом, державою, майбутнім у справі творення українського суспільства.

- У відповідальний час великого народного лихоліття ми кинемо клич, гасла непохитної віри в невмирущі сили Нації, — каже заступник голови Тернопільської обласної організації Союзу українок Марія Прохира. – Ми, українські жінки, показуємо приклад підпорядкування всіх наших устремлінь, незважаючи на можливі розбіжності, утвердженню єдиного найвищого ідеалу – Української держави.

Створена 100 років тому громадська організація українського жіноцтва вносить свій вклад в утвердження незалежності нашої держави. У червні урочистості на честь славетної дати відбудуться в усіх куточках нашої держави. Лейтмотив – відданість українського жіноцтва (усі ми козацького роду) величним ідеям побудови незалежної європейської України.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook