10 «віджатих» машин у кортежі Захарченка — ще те видовище (Відео)

Захарченко-його авто так собіНа дорогих «віджатих» авто на відкриття «віджатого» магазину приїхав у зруйноване боями окуповане Дебальцеве так званий «глава ДНР».

Натовп, який чекав не так на окупаційну «владу», як на можливість щось купити дешевше у день відкриття магазину, бачив цю кавалькаду з дорогих машин, які бойовики Захарченка раніше просто відібрали у власників. Кортеж «глави ДНР» супроводжували також вкрадені в української міліції патрульні машини.

Читайте також: Російські спецслужби почали цікавитися «віджатими» бойовиками у бізнесменів дорогими автомобілями (Відео)

Люди, які це бачили, зневажливо кидали: «О-о-о, «правителі» приїхали». А щоб побачити Захарченка, радили: де багато охорони зі зброєю, там і він.

Читайте також: «Віджатий» палац та інша нерухомість — що «має» очільник «ДНР» в окупованому Донецьку (Фото)

Коротко щось сказавши, Захарченко пререрізав стрічку і зайшов у нововідкритий магазин, що колись, очевидно, був одним і супермаркетів якоїсь української мережі і який бойовики «віджали», зробивши з них «республіканські» магазини, як це сталося з мережею привласнених окупантами магазинів «АТБ». Кажуть, що ця «віджата» мережа тепер належить особисто Захарченку.

Читайте також: «Глава ДНР» вирішив «віджати» найприбутковіший бізнес

При цьому за «Главою ДНР» у магазин одразу ж ринули й люди, та їх не пустили.

Так само надворі в оточенні «своїх» залишився стояти й так званий спікер «парламенту ДНР» Денис Пушилін.

Читайте також: Бойовики у Донецьку «віджали» черговий великий бізнес (Фото)

 

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook