Визначили найкращі зимові шини 2013-2014 років

1351697884Багато людей припускають, що серед зимових шин якась певна модель однозначно вважається кращою серед інших, але це не зовсім так. Розглядаючи різні моделі і типи автомобільних покришок в умовах певного клімату, потрібно враховувати, що всі вони при цьому проявляють себе по-різному, повідомляє Автоінстуктор199.ру.

Шиповані і нешиповані моделі автошин

Роль шипів, якими забезпечені автомобільні шини, важко переоцінити. Вони збільшують коефіцієнт рівня зчеплення покришки з дорогою, значною мірою скорочують гальмівний шлях, а також знижують ймовірність пробуксовки при їзді по ожеледиці.

Існує думка, що найбільш ефективні — це шини, які мають асиметричний малюнок протектора. Хоча зчіпні характеристики під час їзди з сухим асфальтом вони погіршують, зате на льоду і на щільному снігу оптимізують зчеплення. При експлуатації на голому асфальтному покритті такі шини шумлять і можуть зношуватись.

Виділяють шини:
- європейського типу- вони розраховані в основному на достатньо теплу зиму і забезпечують хороше зчеплення з дорогою при умовах мокрого снігу і дощу. «Ребра» протекторів таких шин мають форму «шашечок», що покращує процес управління автомобілем на асфальтній дорозі;
- автошини скандинавського типу забезпечують максимальне зчеплення в умовах їзди по обмерзлій або засніженій трасі.
Вибираючи нешиповану гуму, слід звертати особливу увагу на такий показник, як малюнок протектора. При цьому для мокрого снігу найбільш оптимальний варіант — це шини, що мають направлений малюнок протектора, добре відводить бруд, а також мокрий сніг з-під коліс транспорту (малюнок у вигляді «ялинки»). Важливим параметром при виборі шин і їх розмір. Як правило, рекомендована величина вказується в інструкції з експлуатації автомобіля.

Кращі зимові шини
Експерти визначили рейтинг кращих зимових шипованих шин на 2013-2014 роки. ТОП-7 включив у себе як перевірені часом моделі, так і абсолютно нові, які показали найвищі результати у відповідних тестах. За вартістю даного товару в першій  сімці зимових шин можна побачити  моделі різних цінових категорій.

1. Лідирує в рейтингу Nokian Hakkapeliitta 8

Nokian-Hakkapeliitta-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ця модель, яка добре зарекомендувала себе раніше, вдосконалена в порівнянні з минулим варіантом. Зокрема, кількість шипів у ній збільшено майже наполовину, самі шини зменшили свою вагу, а шипи придбали нову форму, яка сприяє найбільш оптимального зчеплення. За результатами тесту ці покришки отримали максимальну оцінку з тринадцяти показників з шістнадцяти.

2. Модель Continental ContiIceContact

Continental-ContiIceContact

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ця лінія автомобільних покришок за розміром підійде автомобілям практично всіх видів і підгруп. У даних шин було покращено зчеплення. Крім того, керованість стала набагато ефективніше при експлуатації на дорожньому покритті практично всіх видів.

3. Третє місце — Michelin X-Ice North 2

Michelin-X-Ice-North-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Дані покришки забезпечені дванадцятилінійними шипами, надійно утримуються завдяки двошаровій структурі протектора. Цілком зрозуміло, що це термін служби автошин значно підвищує. У нових покришок даного виду на десять відсотків поліпшений такий показник, як керованість на засніженій дорозі і гальмування під час ожеледиці. А курсова стійкість та керованість при ожеледиці посилена на п’ять відсотків.

4. Четверта позиція у моделі Gislaved NordFrost 100

Gislaved-NordFrost-100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Маючи неправильну форму великі «шашечки» протектора цієї покришки забезпечують хороше зчеплення з поверхнею зимової дороги. Підвищення керованості досягнуто завдяки хвилеподібному 3D-ламелювання, яке було змодельовано на комп’ютері.

5. П’яте місце в рейтингу кращих зимових шин належить Nokian Nordman 4

Nokian-Nordman-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У чому унікальність цього товару? Його особливість полягає в тому, що еластична подушечка розташована на цих покришках під кожним шипом. Таке пристосування збільшує довговічність шипа, значно пом’якшує контакт колеса з дорогою, а також знижує шум при їзді. Бруд і мокрий сніг добре відводяться завдяки стрілоподібному малюнку протектора.

6. На шостому місці Cordiant Polar 2

Cordiant-Polar-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оригінальною прикрасою і гідністю протектора є центральна змієподібна канавка. Завдяки цьому автомобіль упевнено відчуває себе і на снігу і на льоду, і в бруді. Надійне зчеплення забезпечують близько 130 зубців, розташованих у чотири ряди. Оптимізована гумова суміш, що дозволила підвищити зносостійкість поверхні покришки.

7. Продукція Amtel Nordmaster ST

Amtel-Nordmaster-ST

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Своєрідний малюнок протектора цих шин і розташування шипів забезпечує більшу кількість крайок в зоні контакту. Підвищена надійність шин досягається посиленою конструкцією борту.

 


 

 

 

Мітки: , , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook