«Напади на Валерію Гонтареву, судові процеси щодо ПриватБанку — те, що хвилювало представників МВФ найбільше» — Голова Нацбанку

Фото зі сторінки Yakiv-Smolii-YSmolii

Фото зі сторінки Yakiv-Smolii-YSmolii

Представники української урядової делегації зустрілися із заступником директора Міжнародного валютного фонду Девідом Ліптоном

«Перша із зустрічей з МВФ відбулася сьогодні. Разом із очільниками Міністерства фінансів та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства спілкувалися із заступником директора МВФ Девідлом Ліптоном», — повідомив Смолій.

Він додав, що переговори про нову довгострокову програму співпраці між Україною та МВФ наразі тривають. Надалі очікуються нові зустрічі з представниками фонду.

Зазначимо, що у місії МВФ з підсумками роботи в Україні, повідомили, що продовжать переговори про нову програму протягом найближчих декількох тижнів.

Голова Нацбанку Яків Смолій повідомив, що найбільше представників МВФ хвилювали напади на колишню голову НБУ Валерію Гонтареву та судові процеси щодо ПриватБанку. Водночас прем’єр-міністр  заявив, що очікує на підписання нової угоди найближчим часом, повідомляє «Громадське»

 

 

 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook