Американська компанія Frontera побудує в Україні LNG-термінал — Яценюк

Яценюк у ВР на трибуніАмериканська компанія Frontera побудує в Україні LNG-термінал. Про це в ході звіту в Радзаявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Нафтогаз України» підписав відповідний меморандум з компанією Frontera: американська компанія почне будівництво LNG-терміналу і почне постачання природного газу в Україну через будівництво LNG-терміналу», — цитує прем’єра 112.ua.

Раніше повідомлялося, що голова правління Національної акціонерної компанії (НАК) «Нафтогаз України» Андрій Коболєв вчора, 13 липня, у рамках першого Американо-українського бізнес-форуму у Вашингтоні підписав з представниками американської компанії Frontera Resources Corporation Меморандум про взаєморозуміння. «Нафтогаз» і американська Frontera Resources Corporation домовилися про реалізацію проекту імпорту газу.

Frontera Resources Corporation – міжнародна компанія, що займається розвідкою і видобутком газу і нафти, була заснована в 1996 р. Стратегія компанії полягає в пошуку перспектив видобутку вуглеводнів на ринках країн Східної Європи, які відносяться до Чорноморського басейну.

Раніше повідомлялося про те, що американський газовий трейдер TrailStone планує почати надавати послуги з купівлі і продажу газу на українському ринку вже в жовтні поточного року.

 


 

 

 

Мітки: , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook