Як буде забудований Тернопіль? Поцікався, щоб захистити свої інтереси

Петро Ландяк, депутат Тернопільської міської ради

Петро Ландяк, депутат Тернопільської міської ради

На часі для Тернопільської міської ради затвердження плану зонування території міста. Це — дуже важливий документ, який є другим за значимістю в містобудівній документації після генерального плану міста. Наступний крок — детальний план забудови територій.

Проект плану зонування території міста було розміщено на сайті Тернопільської міської ради 25 жовтня, а вже через 6 днів влада міста планувала його затвердити. Чому такий поспіх? Можливо, виходячи з важливості цього документу, міське керівництво прагло це зробити якнайшвидше, а, можливо, були якісь інші причини, про які можна лише здогадуватися. Адже законодавство України визначає 30 днів для оприлюднення такого важливого документу. Більше того, законодавець зобов’язує обов’язково провести громадські слухання з цього приводу!

Вважаю, що місцем для обговорення мав би бути палац культури «Березіль».

На моє запитання меру, чому ми не дотримуємось визначеної  процедури та порушуємо законодавство, міський голова відповів, що знімає з розгляду це питання — міська рада повернеться до нього в листопаді цього року.

Переконаний, що свою думку щодо плану зонування території Тернополя мали би висловити спілки архітекторів міста, місцеві проектні інститути, архітектурно-містобудівна рада, депутати різних рівнів від Тернополя, політичні партії і, звичайно, громадськість міста.

Ще є час. Закликаю всіх до активного вивчення цього надзвичайного важливого документа.

Я, як депутат міської ради, аналізуючи ситуацію на території свого округу, побачив, що відповідно до проекту плану зонування міська рада таки планує забудувати стадіон на проспекті Злуки. Не звертає уваги міське керівництво на отримані звернення від мешканців цього мікрорайону, хоча знаю, що більше 90% його жителів категорично проти такої забудови.

Думаю, влада такими діями лише згуртує людей, адже з їх слів знаю, що вони не допустять забудови стадіону.

А яка ситуація в інших мікрорайонах? Пропоную тернополянам заходити на сайт міської ради, аналізувати проект плану зонування території міста та впливати на дії влади, щоб захистити свої інтереси. Пропозиції, зауваження, рекомендації Тернопільська міська рада просить надсилати на електронну адресу управління містобудування, архітектури та кадастру (arhtern@ukr.net) або на адресу вул. Коперника, 1, 2-й поверх, каб. 205.

 


 

 

 

Мітки: , , , , ,
Поділитись новиною з друзями в соціальних мережах

КОМЕНТУЙ У FACEBOOK

    Коментарі закриті.

TOP 100

Facebook